18 квітня відбулася прес-конференція розробників Концепції інноваційного розвитку ДВНЗ «Ужгородський національний університет» на 2015-2025 рр. за підсумками виконання наукового проекту

У понеділок, 18 квітня, о 12 год. в залі засідань Вченої ради УжНУ (пл. Народна, 3) відбулася прес-конференція розробників Концепції інноваційного розвитку ДВНЗ «Ужгородський національний університет» на 2015-2025 рр. за підсумками виконання наукового проекту за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського фонду (координатор проекту – директор ННІ Євроінтеграційних досліджень УжНУ І.В. Артьомов).

У заході прийняли участь журналісти різних ЗМІ Закарпаття та власних кореспондентів загальноукраїнських видань і телеканалів в кількості 22 осіби.

Концепцію презентували і на численні запитання журналістів відповідали: координатор проекту – директор ННІ Євроінтеграційних досліджень УжНУ І.В. Артьомов, розробники Концепції – Смоланка В.І. – доктор медичних наук, ректор ДВНЗ «УжНУ», Приходько В.П. – доктор економічних наук, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, директор НДІ державного управління та регіонального розвитку ДВНЗ «УжНУ», Устич С.І. – доктор соціологічних наук, директор Інституту транскордонного співробітництва, Гусь А.В. – кандидат юридичних наук, провідний спеціаліст ННІ євроінтеграційних досліджень ДВНЗ «УжНУ», Бутурлакіна Т.О. – кандидат економічних наук, директор Центру кар’єри ДВНЗ «УжНУ», Головач Й.Й. – кандидат фізико-математичних наук, доцент, директор НДІ засобів аналітичної техніки Ужгородського національного університету.