Презентація результатів дослідження експертами міжнародних робочих груп

ННІ євроінтеграційних досліджень ДВНЗ «Ужгородський національний університет» продовжує роботу над виконанням наукового проекту «Інноваційний університет – інструмент інтеграції в європейський освітній і науковий простір» (№ 21470150).

Згідно календаря заходів в період з 17 по 25 серпня 2015 р., координатор проекту Іван Артьомов приймав звіти експертів, які презентували результати досліджень, а саме:

- Інноваційна діяльність провідних університетів України: аналітичний огляд.

- Інноваційні проекти УжНУ: роль Наукового парку в їх впровадженні.

- Інновації в освіті і науці країн Вишеградської групи.

- Інновації в освіті і науці окремих країн Європи, Азії та Америки.

- Впровадження освітніх інновацій в Україні – важлива передумова інтегрування в європейський освітній і науковий простір.

Координатор проекту, підводячи підсумки даного етапу роботи, відзначив, що завдяки чітко організованій роботі керівників експертних груп та методичним консультаціям проф. Лугового В.І. – першого віце-президент НАПН України, вивчено та проаналізовано значний обсяг інформації щодо впровадження інноваційного підходу до роботи у провідних університетах України, країн В-4 та окремих вузів країн Америки та Азії.

Зроблено висновок, що підготовлені аналітичні матеріали стануть потужною основою для подальшої роботи по виробленню проекту Концепції інноваційного розвитку УжНУ.

Зазначимо, що паралельно з роботою експертних груп детально проаналізовано, на предмет ефективності, існуючу інноваційну базу УжНУ.

З 01 вересня 2015 р. розпочинається практична робота по розробці проекту Концепції інноваційного розвитку УжНУ та підготовці засідання круглого столу і чергової зустрічі експертів міжнародних робочих груп, які відбудуться в грудні 2015 р.