Продовжується виконання наукового проекту «Інноваційний університет – інструмент інтеграції в європейський освітній і науковий простір» (№ 21470150)

7 липня ц.р. Міністерство освіти і науки України прийняло рішення щодо створення на базі ДВНЗ «УжНУ» «Наукового парку Ужгородський національний університет» та затвердило перелік пріоритетних напрямів його діяльності (Наказ Міністерства освіти і науки України № 718 від 07.07.2015 р.).

Перелік пріоритетних напрямів діяльності «Наукового парку Ужгородського національного університету»

Позитивне вирішення питання щодо створення та затвердження переліку пріоритетних напрямів діяльності «Наукового парку Ужгородського національного університету» свідчить про високу якість виконання чергового етапу наукового проекту «Інноваційний університет – інструмент інтеграції в європейський освітній і науковий простір».

У каталозі інноваційних проектів Наукового парку відібрані найбільш інноваційні розробки науковців університету для впровадження в економіку Закарпатського регіону (детальніше див. каталог).