Розвиватиметься співпраця університетської науки і бізнесу

Відповідно до Календаря заходів проекту відбулася зустріч членів робочої групи з його реалізації та експертів з представниками регіональних компаній, промислових підприємств і громадських організацій Закарпаття. Важливому заходу передували зустрічі – семінари безпосередньо на цих підприємствах і установах,зокрема: Закарпатському лінійному виробничому управлінні магістральних газопроводів, акціонерному товаристві нафтогазового будівництва, Торгово-промисловій палаті Закарпаття, НДІ засобів аналітичної техніки, ГО «Інститут транскордонного співробітництва», департаменті економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації.

Під час обговорення нагальних проблем тісної співпраці університетської науки з виробництвом, орієнтованої на потреби виробника і ринку,було внесено пропозицію щодо розширення кола підприємств і організацій, причетних до цього напряму інновацій. Вирішено, що більш ґрунтовного обговорення потребують проблеми комерціалізації наукових розробок, просування і популяризації інноваційних проектів Наукового парку УжНУ.

Таку розширену зустріч планується провести наприкінці травня. На ній представники університетської науки і регіонального бізнесу підпишуть меморандум про співпрацю.