ПРЕС-РЕЛІЗ

Робоча зустріч експертів відбувається відповідно до календаря заходів наукового проекту «Інноваційний університет – інструмент інтеграції в європейський освітній і науковий простір». Проходить вона в рамках міжнародної науково-практичної конференції "Мобільність освіти, інноваційна культура та соціальна відповідальність як ресурси конкурентоспроможності європейських університетів", яку проводить Ужгородський національний університет 23-24 квітня ц.р.

Місце та час проведення робочої зустрічі - м. Ужгород, вул. Заньковецької, 89А, малий зал ДВНЗ «УжНУ» (зелений корпус, 2 поверх), 15:00-16:30.

Організатор зустрічі - аплікант наукового проекту НН інститут євроінтеграційних досліджень Ужгородського національного університету.

Мета зустрічі експертів –  здійснити аналіз поточних і прогнозованих проблем створення інноваційних університетів, узгодити методологічні принципи для науково-дослідної роботи експертів.

На засіданні міжнародної робочої групи експертів аналітичні матеріали з проблематики проекту готуються представити Шерегій Євген – директор наукового центру мікроелектроніки та нанотехнологій Жешувського університету (Польща), Кикинеші Олександр - професор Дебреценського університету (Угорщина), Устич Сергій - директор ГО "Інститут транскордонного співробітництва", Надзвичайний і Повноважний Посол та ін. У роботі засідання візьмуть участь представники секретаріату Вишеградського фонду менеджер програми Ленка Бучкова та координатор проекту Катаріна Губова.

Експерти обговорять напрями дослідження в рамках наукового проекту діяльності і функцій інноваційного університету, правовий режим функціонування ВНЗ як провідних учасників інноваційної діяльності, теоретичні засади господарської діяльності університетів. Вони поділяться досвідом комерціалізації наукових розробок в університетах країн Європейського Союзу. Важливе місце в обговоренні буде відведено процесам та механізмам стимулювання і заохочення інноваційної діяльності з боку держави, що позитивно зарекомендували себе у країнах Вишеградської четвірки.

За матеріалами засідання робочої групи експертів вийде черговий випуск Інформаційного бюлетеня проекту, який засновано його аплікантом. Зазначені матеріали будуть також оприлюднені в засобах масової інформації.